Apie mus

   Alpana – tai įmonė, importuojanti ir parduodanti ekologiškus ir naudingus sveikatai produktus.

   Alpana – tai prekės ženklas, simbolizuojantis kokybę ir ekologiškumą. Mes keliaujame tūkstančius kilometrų ten, kur gaminami mūsų produktai. Taip elgiamės dėl to, kad Jūs būtumėte tikri, jog mūsų produktai yra ekologiškai švarūs.

   Alpana – tai prekės ženklas, simbolizuojantis sąžiningumą. Mes maksimaliai informuojame savo klientus apie visus parduodamo produkto niuansus, net jei tai ne visada naudinga pačiam verslui. Mes keliaujame, lankome ekologiškus ūkius ir parodas, mezgame įdomius ryšius – visa tai dėl to, kad Jūs kartu su mumis plėstumėte akiratį, sužinotumėte apie naujus produktus ir jų paragautumėte.

 Alpana – tai prekės ženklas, simbolizuojantis sveikatą. Juk dažnai svarbi ne tik produkto kokybė, bet ir tai, kaip teigiamai jis veikia organizmo būklę. Mes, kaip ir Jūs, norime mėgautis tuo, ką sukuria gamta, būti darbingi ir naudingi kitiems.

 Alpana - tai šeima. Mes draugaujame jau seniai, kartu auginame vaikus, gyvename sveikai ir kviečiame Jus į nuostabią kelionę, vadinamą Gyvenimu!

Prisijungimas
Tel. informacija

+370 602 00609

ALPANA VEŽA

Perkant už
daugiau kaip

35€ (120.85 Lt)

Mūsų draugai